Ogłoszenia

Uchwała 22/2018
Gminnej Komisji Wyborczej w Zawoi
z dnia 22 października 2018 r.
o przeprowadzeniu ponownego głosowania w wyborach
organów jednostek samorządu terytorialnego
w dniu 4 listopada 2018 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawoi

 

„ Świadczenie usług transportowych dla 30 osób korzystających z usług

 Domu Dziennego Pobytu w Zawoi”

ZAWOJA - ZABŁYŚNIJCIE W GWIEŹDZIE POŁUDNIA

Na jeden dzień Zawoja zmieni się w rowerową stolicę Małopolski. A to za sprawą wielkiego maratonu MTB Gwiazda Południa, który zawita do nas w sobotę 15 lipca. Organizujemy go wspólnie z kolarskim mistrzem Polski oraz zwycięzcą Tour de Pologne, Cezarym Zamaną. Dla mieszkańców Zawoi mamy przygotowane niespodzianki i atrakcje.

Nasza gmina będzie drugim po Stryszawie przystankiem Gwiazdy Południa. Zawodnicy z całej Polski oraz z zagranicy ścigać się będą na starannie wytyczonej trasie. Jest ona dostępna w dwóch wariantach, dłuższym (30 km) i krótszym (23 km). To dlatego, aby swoich sił mogło spróbować jak najwięcej zawodników. Mieszkańcy Zawoi za udział w Gwieździe Południa płacą tylko połowę regularnej ceny. Opłata startowa to 4 dni ścigania się, pakiet startowy z niespodziankami oraz ciepłe posiłki każdego dnia w Biurze Zawodów oraz bufety na każdej trasie. Będziemy mocno trzymać kciuki za kolarzy z naszej gminy, aby to ktoś z Was okazał się najlepszym zawodnikiem Gwiazdy Południa.

Dobra wiadomość dla miłośników Zawoi i Babiej Góry


Kolej Linowa „Mosorny Groń” rusza 29 kwietnia 2017r.
W dniach  od 29 kwietnia do 7 maja br. kolej linowa czynna będzie codziennie w godzinach 10.00 – 19.00
Po tym okresie z kolejki będzie można korzystać w weekendy w godzinach od 10.00 do 19.00.

 

Zapraszamy !

Już od jutra tj. 23 grudnia 2016 roku

ZAPRASZAMY
na

Lodowisko "Biały Orlik" w Zawoi Wilcznej

CZYNNE CODZIENNIE W GODZINACH:

Poniedziałek - Czwartek:  10.00 – 21.00
Piątek - Niedziela:  10.00 - 22.00

( Uwaga ! W Wigilię Bożego Narodzenia czynne od 10.00  do 16.00)

TELEFON
665 285 888

Informujemy, iż z przyczyn technicznych kolej linowa Mosorny Groń
do końca sezonu letniego nie będzie już czynna.
Za utrudnienia przepraszamy!

Na stronie internetowej krakow.pl zostały opublikowane podstawowe informacje organizacyjne dla osób planujących pobyt w Krakowie w dniach od 26 lipca do 1 sierpnia w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży.

Pod adresem: http://krakow.pl/wazne/202194,1847,komunikat,przeczytaj_koniecznie.html zaprezentowano informacje dotyczące między innymi miejsc w których odbędą się najważniejsze wydarzenia, dojazdów, miejsc parkingowych, noclegów i specjalnych stref gastronomicznych.

Przy okazji Światowych Dni Młodzieży, na Szlaku Pielgrzymów tuż przy Wawelu, w Krakowie pod hasłem „Polska wita!” powstaje Pawilon Polski. W sferycznych namiotach, zaprezentowane zostaną osiągnięcia polskiej nauki, kultury, rolnictwa i gospodarki, a także historia i walory turystyczne kraju. Pawilon Polski jest wspólną inicjatywą polskich instytucji publicznych oraz ich partnerów strategicznych na rzecz promocji kraju. Koordynatorem przedsięwzięcia jest Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ).

Urząd Gminy Zawoja informuje, że właściciele nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Zawoja mogą bezpłatnie oddać posegregowane odpady komunalne jak również wielkogabarytowe oraz niebezpieczne do punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

PUNKTY MIEŚCI SIĘ NA TERENIE OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W ZAWOI WIDŁY

PUNKT CZYNNY JEST W KAŻDĄ SOBOTĘ   OD 800 DO 18 00.

OGŁOSZENIE

Informuję, że w dniu 31 grudnia 2014 roku.

tj. środa-Sylwestra

Urząd Gminy Zawoja

będzie czynny od godz. 7.30 do godz. 14.00.

Strony