GWIAZDA POŁUDNIA

 

GWIAZDA POŁUDNIA – ROWEROWE ŚWIĘTO W ZAWOI CORAZ BLIŻEJ

Już 3 lipca do Zawoi zjadą się pełni przygód, pozytywnych wrażeń i sportowych emocji rowerzyści. To wtedy odbędzie się u nas etap wyścigu Gwiazda Południa, organizowanego przez kolarskiego mistrza Cezarego Zamanę. Do uczestnictwa zapraszamy także wszystkich mieszkańców Zawoi!

Z wielką przyjemnością zaangażowaliśmy się w przygotowanie nowej rowerowej imprezy, jaką jest Gwiazda Południa. Przekonał nas profesjonalizm i wielka pasja Cezarego Zamany. Wspólnie z nim oraz z miłośnikami rowerów z naszej gminy wytyczyliśmy zupełnie premierową trasę, którą uczestnicy Gwiazdy Południa pojadą jako pierwsi. Do udziału w wyścigu zapraszamy wszystkich – tych, którzy jeżdżą rekreacyjnie, jak i tych, którzy do ścigania podchodzą całkiem poważnie. Trasa została przygotowana w dwóch wariantach, łatwiejszym oraz trudniejszym.

Organizowany u nas etap będzie ostatnim etapem całego wyścigu – to u nas więc zostanie wyłoniony zwycięzca całej imprezy.

Przypominamy, że mieszkańcy Zawoi przy zapisach płacą tylko połowę kwoty za pakiet startowy.

Szczegóły dotyczące przebiegu wyścigu oraz informacje na temat zapisów znajdują się na oficjalnej stronie Gwiazdy Południa: www.gory.mazovia.mtb.pl.


 

Praktyczne informacje:

II etap (wariant mega: 42 km, wariant fit: 23 km)

Data: 3 lipca (niedziela)

Start, meta i biuro zawodów: boisko LKS Watra (Zawoja Centrum 2075)

Harmonogram:

  • 9.30 – 16.00 – biuro zawodów

  • 10.00 – start maratonu

  • 13.30 – 14.30 – dekoracja etapowa

  • 15.30 – dekoracja generalna Gwiazdy Południa


 

Wszystkie informacje na: http://www.gory.mazoviamtb.pl

 

Do pobrania:

- Plakat